O serwisie

Jeśli nie oferujesz jeszcze systemu rezerwacji online, Twoja firma prawdopodobnie traci klientów. Większość ludzi przyzwyczajonych jest już do wygody szybkich rezerwacji internetowych i z dużym prawdopodobieństwem wybiorą tą ofertę która taką możliwość oferuje (jest to szczególnie istotne dla ludzi niemówiących po Polsku). System rezerwacji online daje też olbrzymie przewagi właścicielowi firmy -- Planyo grupuje w jednym miejscu wszystkie rezerwacje, kalendarz dostępności, korespondencje email z klientami, rachunki itd. Jest to tym bardziej istotne jeśli przy rezerwacjach współpracuje kilka osób. Planyo rozwiąże wszystkie Twoje problemy związane z rezerwacjami w postaci jednego łatwego w użyciu systemu.

Planyo zostało stworzone przez firmę Xtreeme GmbH. Jesteśmy firmą szwajcarską założoną w roku 1997 i od tego czasu zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania i serwisów internetowych.


Planyo jest naszym ostatnim projektem, rozpoczętym w roku 2008 i napisanym od zera co sprawia, że system jest bardzo elastyczny. Praktycznie w każdym przypadku nasi klienci widzą, że Planyo potrafi dostosować się do ich potrzeb, zarówno jeśli oferują domy wakacyjne, czy też jest to gabinet masażu lub szkoła nauki jazdy.

Jak widać tutaj, Planyo jest rozbudowywane w sposób ciągły, przede wszystkim za sprawą sugestii naszych klientów. Nasz system znajduje się na naszych dedykowanych serwerach z codziennymi kopiami bezpieczeństwa aby zapewnić bezpieczeństwo serwisu i danych. Takie rozwiązanie sprawia, że system jest bardzo prosty w użyciu dla nie-profesjonalistów branży IT. Planyo może być jednak w pełni zintegrowane z Twoją stroną, tak aby Twoi klienci nie musieli jej opuszczać w żadnym momencie procesu rezerwacji. Sprawia to, że system rezerwacji jest jednocześnie integralną częścią Twojej strony. Jest to unikalne rozwiązanie, którego nie znajdziesz w wielu innych konkurencyjnych systemach.

Bardzo łatwo jest rozpocząć pracę z systemem: wszystkie nasze płatne konta są darmowe przez pierwsze 30 dni, bez żadnych zobowiązań i ryzyka, tak abyś mógł dobrze przetestować Planyo.
Typy kalendarzy planyo
Poniżej znajdują się typy kalendarzy Planyo: Planyo PRO - zaawansowany system rezerwacji online oraz META Kalendarz dla dużych portali.Informacja o cenie (PRO / PRO-COMM)...
Różnice między wersjami FREE i PRO...
Adres
Xtreeme Sagl
Via Cantonale
CH-6633 Lavertezzo
Switzerland
Swiss company identification number: CH-670.4.001.381-2
Date of entry into the Swiss registry: 28.10.1997
Company is registered in the canton of Ticino, CEO Rafael Zwiegincew
  Swiss made software
Telefon & Email
Użyj formularza aby się z nami skontaktować. Chętnie podamy nasz numer telefonu lub identyfikator skype.
email: planyo [at] planyo.com